Karrier

1. Gépész technikus és klímaszerelő pozícióba munkatársat keresünk

Családias hangulatú vállalkozásunk lakossági, ipari klíma és hőszivattyú telepítésével, karbantartásával és szervizelésével foglalkozik többnyire Budapesten és Pest megyében

Főbb feladatok, munkák:

  • Klímák és hőszivattyúk telepítése.
  • Gépészeti kivitelezés, karbantartás, szervizelés.
  • Klímatechnika lakossági és ipari területen, tervezés, kivitelezés, karbantartás és szervizelés.
  • Anyagbeszerzés, kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szerszámismeret
  • Valamilyen releváns szakképzettség (pl. gépész technikus; klímaszerelő; víz-, gáz-, központifűtés szerelő; villanyszerelő)
  • Felelősségtudat, igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmában szerzett tapasztalat
  • Kézügyesség, megbízhatóság
  • F-gáz vizsga

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes, bejelentett fizetés
  • Teljesítményarányos bónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges telefon
  • Korszerű eszközök és szerszámok

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi email címen: nikovia@nikovia.hu

Shopping Cart